- Reklama -zprávy
Pátek, 24 března, 2023

Střecha na vůz za pár korun? Pomoci autoplachty toho lze jednoduše docílit

- Komerční sdělení -aktuality

Ne všichni mají možnost své auto parkovat pod střechou či rovnou v garáži. Mnoho z nás bydlí v panelácích, kde lze auto parkovat jedině na veřejném parkovišti. V případě, že nemáte ani kus zahrady nebo nemáte možnost postavit si přístřešek, máme pro vás řešení, které je jednoduché, rychlé a levné. Vyberte si správnou plachtu, která vašeho čtyřkolového miláčka ochrání.

Kdy ji použít?

Autoplachta se vyplatí všem. To znamená – pokud budete chtít své auto na delší čas odstavit na veřejném parkovišti, zaparkovat jej do garáže a nějakou dobu nevyjíždět, pořiďte si ji. Její pozitiva najdete také při nadílce sněhu, pylu, trusu od ptactva a dále. Navíc není problém ráno plachtu sundat a odjet. 

Myslet byste měli i na to, že existuje několik druhů plachet. Jednou z nich je nepromokavá nylonová, která je skvělým řešením do mrazu, deště, jako ochrana před pylem a dalším. 

Tenká nylonová plachta bude vhodná pro garážované auto, na které nechcete, aby se prášilo.

Silnější plachta s všitou membránou uprostřed dokonale poslouží proti kroupám. Funguje totiž podobně jako silnější deka. Takže pokud pravidelně sledujete předpověď počasí a děsíte se další kroupové smrště, nemeškejte a tuto plachtu pořiďte. Jistě lepší, než čekat na opravu karoserie, která už stejně nikdy nebude jako dříve. 

Dbejte také na to, abyste koupili plachtu, která má upevňovací systém. To znamená, že by měla mít ve spodní části lemu všitou gumu nebo uchycovací špagátky. Obyčejnou plachtu bez uchycení nekupujte. Za silného větru vám stejně uletí. Také nezapomeňte, a to v případě, že auto budete přikrývat pomocí plachty na delší čas, aby byl vůz řádně umytý a nebyl mokrý. Jakékoli nečistoty mohou na karoserii po krátké době zapříčinit rezivění. 

Jak vybrat správnou plachtu

Ideální jistě bude, když plachtu vyberete přesně na váš vůz. To znamená, že můžete navštívit kamenný či online obchod, kde vám poradí podle modelu auta, nebo kde nabízí možnost filtrování, kam zadáte všechny důležité parametry a vyberete si s přesností. 

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek