- Reklama -zprávy
Pátek, 24 března, 2023

Cestujte bez omezení s kvalitním cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE CZ

- Komerční sdělení -aktuality

Jakmile se chystáme do zahraničí, a je jedno na jak dlouho nebo kde se chceme vydat, měli bychom automaticky uzavírat adekvátní cestovní pojištění. Důležité je dostatečné krytí v případě, že dojde k pojistné události. Výše krytí se odvíjí od výše pojištění, které za každý den vašeho pobytu v zahraničí utratíte. Není tedy dobré uzavírat „jakékoli“ pojištění do zahraničí. Vždy je nutné zajímat se o to, co vlastně vše vaše pojištění zahrnuje.

Spolehněte se na AXA ASSISTANCE CZ

AXA ASSISTANCE CZ přináší všem zájemcům profesionální asistenční službu, která se o pojištěné plně postará. Nejlepší nabízenou možností je cestovní pojištění ve variantě EXCELENT, které chrání v případě nemoci covid-19 pokud cestujete kamkoli na světě. Zároveň má nejvyšší limity pojistného krytí.

Varianty cestovního pojištění

U AXA ASSISTANCE CZ najdete tři typy pojištění do zahraničí. Záleží na tom, o jaký druh zahraniční cesty se jedná a podle toho se rozhodnout.

Nejlepším, co můžete najít, je typ Excelent. S ním můžete hodit za hlavu všechny starosti a užívat si dovolenou. Nejvyšší limity jsou 500 mil. na léčebné výlohy vč. nákladů na repatriaci nebo zásah horské služby, 25 mil. na způsobené škody na zdraví. Dílčí limit 25 mil. Pro léčebné výlohy související s onemocněním covid-19 v oblastech, kde Ministerstvo zahraničních věcí ČR nebo SZO nebo podobná organizace nedoporučují cestovat či doporučují cesty odložit. V ceně je i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku, pojištění cesty letadlem, pojištění domácího mazlíčka.

Typ Komfort je ideální pro ty, kteří plánují klidnou a nenáročnou dovolenou po Evropě. Limity jsou 5 milionů na léčebné výlohy, 1 milion na způsobené škody na zdraví. V ceně je i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku.

Typ Reference je určené na krátké výlety do sousedních zemí, jako třeba nákupy nebo návštěvu rodiny. Limity jsou 2,5 milion na léčebné výlohy, odpovědnost za škodu v ceně není. V ceně pojištění nejsou jiná důležitá rizika, jako např. pojištění odpovědnosti.

Proč AXA ASSISTANCE?

  • Ke všem typům cestovního pojištění získáte NONSTOP asistenční službu. V nouzi stačí zavolat a sdělit operátorovi, co se vám stalo. Ten vám doporučí ověřené lékaře, nemocnice, autoservisy, a to v jakékoli lokalitě, kde se nacházíte. V případě potřeby vám také může zaslat potřebnou pomoc, ať už lékařskou, odtahovou…
  • Díky cestovnímu pojištění zde uzavřenému budete mít také zajištěnou úhradu všech nákladů na ošetření či nezbytnou pomoc.
  • Zajištěno bude i bezpečné převezení zpět domů.

Podívejte se na více informací na axa-assistance.cz.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek