- Reklama -zprávy
Pondělí, 5 června, 2023

Rychlá a snadná cesta k regeneraci svalů a úlevě od bolesti

- Komerční sdělení -aktuality

Svalová horečka je nepříjemnou reakcí svalů, kdy se do nich v průběhu zvýšené fyzické aktivity nakupí kyselina mléčná, kterou ve velké míře není tělo schopno 100% odbourat. V důsledku toho jsou svaly bolavé při běžném pohybu i na potlačení. K urychlení vyplavení kyseliny močové ze svalů pomáhá klid na lůžku, pravidelné protahování a masírování bolavých partií. K masáži je doporučováno aplikovat na kůži hořčíkový olej.

Co je hořčíkový olej a odkud pochází

Hořčíkový olej pochází z ryze přírodního zdroje, který je nazýván Zechstein, nachází se hluboko pod zemskou hladinou. Je vyroben bez jakéhokoliv chemického a tepelného ošetření, určen pro regeneraci svalů a proti bolesti svalů. Dále je doporučeno aplikovat jej při různých svalových zranění, sportu anebo zkrátka pro relaxaci.

Použití hořčíkového oleje

Chlorid hořečnatý je roztok rozpustný ve vodě a je vhodné používat jej jako masážní olej. Jeho aplikace je velmi snadná. Hořčíkový olej ve spreji lze snadno nastříkat na postiženou část těla, kde je rozmasírován a ponechán k působení po dobu 10 – 15 minut. Poté je vhodné setřít nevstřebané zbytky ubrouskem anebo jej omýt pod tekoucí vodou. Vzhledem k jeho kluzké konzistenci je pro masáž naprosto ideální a je dobré používat jej po koupeli. Jeho výhodou je, že jej lze použít také jako relaxační vodní lázeň ať už do vany pro relaxaci celého těla, tak pro relaxaci pouze spodních končetin, které mohou být po dlouhé a náročné procházce unavené.

Hořčíkový olej na svaly je možné přibalit s sebou na cesty. Je balen do praktické 100 ml lahvičky a díky tomu je možné přibalit jej také do příručního zavazadla do letadla.

Hořčíkový olej je určen k vnějšímu, nikoliv k vnitřnímu užití. Je testován a balen výhradně v Německu při dodržení standardů nejvyšší kvality. Neobsahuje vonné látky, barviva, konzervační látky, silikonové oleje ani deriváty.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek