- Reklama -zprávy
Pondělí, 5 června, 2023

Elektronická třídnice: Moderní řešení pro správu školek a usnadnění komunikace

- Komerční sdělení -aktuality

Práce s třídnicí je pro učitele v podstatě každodenní součástí práce ve školce. Tato činnost zabere značný čas, hodí se proto možnost využít praktičtější řešení. Tím je právě elektronická třídnice, ve které vše zvládnete na pár kliknutí – snadno a přehledně.

Docházka přehledně

S pomocí aplikace si již nemusíte dělat starosti s mnoha papírovými dokumenty. Vše lze totiž snadno nahradit elektronickou podobou. Jednou ze skvělých věcí, které informační systém umí, je elektronická evidence docházky. Můžete si přitom vybrat, zda chcete data zaznamenávat ručně, anebo celý proces automatizovat s využitím čipových karet. V každém případě je elektronická třídnice přehlednější a dostupnější.

Omlouvání dítěte

Systém výrazně usnadňuje také omlouvání dítěte v případě jeho nepřítomnosti. Rodiče mají k dispozici jeden komunikační kanál, skrz který jednoduše zašlou omluvenku. Nemusíte tak spravovat řadu různých aplikací, procházet e-maily a podobně. Vše totiž najdete na jednom místě. V případě potřeby tak máte okamžitě přehled o všech absencích. Díky zaznamenání do systému lze pak navíc automaticky vypočítat školné, správa se tak celkově stává jednodušší a rychlejší.

Informace na jednom místě

Pokud se rozhodnete pro moderní řešení v podobě aplikace, správa školky může trvat výrazně méně času. Odpadnou vám starosti s prohlížením mnoha papíru – jednoduše si otevřete elektronický systém a najdete to, co zrovna potřebujete. Kromě docházky aplikace pomáhá také spravovat a vyhledávat informace o dětech. Snadno tak zkontrolujete údaje o případných alergiích, či různých speciálních potřebách. Nechybí ani kontakty na rodiče.

Aplikace nabízí řadu praktických funkcí, nejen pro docházku a třídnici. Výrazně vám usnadní každodenní administrativu, ocení ji ředitelé, pedagogové a rozhodně i rodiče.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek